• Про підприємство
фасад1

       Шановні партнери

  Компанія "Валтекс" гармонійно поєднує в собі риси виробничого підприємства зі своєю власною історією з 1928 року, традиціями, сімейними династіями та молодої компанії з динамічним розвитком, якій властиві новизна ідей, нестандартний підхід до вирішення завдань і постійна модернізація виробництва, управління та адміністрування. На сьогоднішній день ми з гордістю можемо сказати, що торгова марка «Валтекс» є однією з лідируючих на ринку України і все більше популярною на ринках країн СНД завдяки високій якості продукції і доступністю для споживачів.
   Випускаючи
щорічно більше 650 тисяч пар взуття і спецодягу більше ніж на $850 тис., ми забезпечуємо провідні підприємства нафтогазовидобувної та хімічної промисловості, чорної та кольорової металургії, підприємства машинобудування та металообробки, транспорту та енергетики, будівництва та сільського господарства, силових структур та охоронних відомств. Вивчаючи світовий досвід і відслідковуючи тенденції ринку, наші спеціалісти впроваджують сучасні технології виробництва і розробляють моделі з використанням сучасних матеріалів відповідно до індивідуальних побажань замовників. Пошук нових ринків збуту і розширення асортименту продукції дозволяють підприємству зберігати стабільну динаміку зростання.   Вся наша продукція сертифікована і відповідає діючим стандартам.
   Розуміючи
ваглмість забезпечення охорони праці, наші співробітники проводять науково-дослідну роботу, беруть участь в спеціалізованих виставках, надають кваліфіковані консультації та організовують семінари з використання продукції ТМ «Валтекс», крім того, ТОВ «Валтекс» є членом Української науково-виробничої шкіряно-взуттєвої асоціації «АКО». З метою максимального наближення до своїх покупців ми розвиваємо власну мережу збуту шляхом створення регіональних бюро продажів у великих промислових центрах України таких як: Запоріжжя, Київ, Сімферополь, Суми, Харків.
Компанія
«Валтекс» цінує репутацію надійного партнера і будує бізнес на принципах довіри, поваги та високої компетенції.
Своїми
основними перевагами ми вважаємо:
1. Наявність власних гнучких виробничих потужностей робочого взуття і спецодягу, включаючи допоміжні виробництва основної устілки з захисними властивостями від ушкоджень стопи, формованої гумової підошви, нанесення логотипів, а також друк ярликів та етикеток.
2. Комплексне обслуговування клієнтів. Можливість модифікації стандартних моделей з урахуванням індивідуальних побажань споживачів. Випуск дрібносерійних партій.
3. Власний відділ транспортної логістики, який здійснює доставку продукції різними видами транспорту.
4. Обслуговування експортно-імпортних операцій митно-брокерським відділом.
5. Добре налагоджена оптова мережа збуту з єдиною ціновою політикою по всій території України. Представництва в країнах СНД, а також в Євросоюзі (Німеччина).
6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
7. Гнучка система знижокю.

                                                                                                                               З повагою, колектив компанії "Валтекс".